Пошук

Погода в Полтаві

Головна Питання – відповідь Оплата праці сторожів та доплата за роботу в нічний час.

Оплата праці сторожів та доплата за роботу в нічний час.

  Основною державною гарантією з оплати праці сторожів – є мінімальна заробітна плата. Статтею 3 Закону України «Про оплату праці» визначено, що до мінімальної заробітної плати не включаються доплати, надбавки та інші заохочувальні та компенсаційні виплати.
  Розмір тарифної ставки (окладу) не може бути нижчим від розміру мінімальної заробітної плати.
Нарахування заробітної плати проводиться на підставі обліку робочого часу. В кінці місяця працівникові, який працював в нічний час нараховують тарифну ставку (оклад) та доплату за роботу в нічний час.
  Оплата праці за роботу в нічний час належить до державних гарантій з оплати праці В галузі освіти – це Інструкція про порядок обчислення заробітної плати (наказ Міносвіти України 15.04.93р. №102 п.94). Працівникам установ освіти, які за графіком роботи працюють в нічний час, здійснюється додаткова оплата в розмірі 35 відсотків годинної тарифної ставки (посадового окладу) за кожну годину роботи в нічний час у період з 10 годин вечора до 6 годин ранку.
  Крім того Галузевою угодою між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015р.р.(п.6.3.7) та Угодою між Головним управлінням освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України рекомендовано органам управління освітою, закладам освіти і науки здійснювати додаткову оплату за роботу в нічний час у розмірі 40% посадового окладу (ставки заробітної плати).