Пошук

Погода в Полтаві

Допомога ЗСУ

     Багато чому нас навчила війна, а особливо розуміння цінності життя і миру, адже ми переконались, що тільки підтримуючи один одного ми витримаємо та здобудемо Перемогу в цій тяжкій війні.

   Впродовж останніх років змінилися пріоритети роботи виборних органів наших профорганізацій. Основними напрямками діяльності, в тому числі і обласної організації Профспілки, з початку військової агресії є надання допомоги сім’ям потерпілих спілчан, внутрішньо переміщеним особам та Збройним Силам України.

     18 серпня 2023 року Полтавська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України, виконуючи рішення президії обласного комітету (від 14 серпня 2023 р.), надала благодійну допомогу 407- му стрілецькому батальйону військової частини А4845 на суму мільйон гривень.

     Серед наданої допомоги — 8 тепловізорів, необхідні запчастини до автомобілів, систем зв’язку та інструмент для ремонту техніки.

    Заступник командира батальйону Вадим Гергель, який отримував майно та командир військової частини Ф4845 Ярослав Радченко подякували за допомогу всім, хто долучився.

    Дорогі спілчани, від нашої з Вами єдності, активності і наполегливості залежить майбутнє освіти і кожного освітянина. Профспілкова організація – це та організація, яка не тільки стоїть на захисті спілчан, але й підтримує кожного, хто цього потребує.

Ми бажаємо всім Мирного неба та щасливого життя в Незалежній, Єдиній, Квітучій Україні!