Пошук

Погода в Полтаві

Особливості роботи шкіл під час війни – відповіді на запитання від освітнього омбудсмена

 

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов опублікував відповіді на найпоширеніші запитання про шкільне навчання під час війни. «Нова українська школа» повністю публікує ці відповіді.

 

Детальніше

 

МОН про тривалість відпусток

    У Міністерстві освіти і науки України розглянули звернення освітян від 08.05.2022 щодо надання відпусток вчителям закладів загальної середньої освіти під час дії воєнного стану.

Детальніше

 

Мін'юст про працевлаштування внутрішньо переміщених осіб під час війни

Детальніше

 

4 травня 2022 року відбулася відео нарада голів територіальних організацій Профспілки

 Полтавська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України згуртувалася аби продовжувати свою основну діяльність, а також гуманітарну й волонтерську допомогу в умовах режиму воєнного стану. Це стало головним питанням  онлайн-наради голів членських організацій.

Голова  Григорій Шумейко окреслив поточну ситуацію в галузі освіти та дії Профспілки. Роз’яснення щодо  оплати праці працівників в умовах воєнного стану надала Ольга Неділько – начальник планово-фінансової роботи – головний бухгалтер комунальної установи «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Полтавської обласної ради.

     Обговорені та проаналізовані актуальні питання трудового законодавства на сучасному етапі завідувачкою відділу з правових питань обкому Профспілки Мариною Олефіренко.

     На виконанні основних положень фінансово-господарської діяльністі в профспілкових організаціях в умовах воєнного стану наголосила Олена  Чмельова – головний бухгалтер обкому Профспілки.

     Висновок один – організація, як і уся країна, працює задля наближення перемоги та миру. Від персональної підтримки до матеріальної та психологічної допомоги, від прихистку на день до виконання основних завдань – навчати та виховувати нові покоління.

 

Достроковий вихід на пенсію: відновлено законодавчі норми

29 квітня 2022 року в газеті «Голос України» (№ 95 (7845)) опубліковано Закон України від 15 лютого 2022 року № 2040-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства»  (закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування).

       Внесеними змінами передбачено, зокрема, відновлення норми про призначення достроково пенсії за віком за півтора роки до досягнення пенсійного віку особам, трудовий договір з якими розірвано зв’язку із змінами в організації виробництва та за інших умов.

Детальніше