Пошук

Погода в Полтаві

Профспілка – Пенсійному Фонду: врегулюйте питання порядку призначення пенсії за вислугу років для педпрацівників

popon006  Нагадаємо, що 4 червня 2019 року Конституційний Суд України ухвалив Рішення № 2-р/2019 щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень Закону України «Про пенсійне забезпечення».
  Цим рішенням Конституційний Суд України визнав такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними), положення пункту «а» статті 54, статті 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 5 листопада 1991 року № 1788–ХІІ зі змінами (далі – Закон 1788), внесеними законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 2 березня 2015 року № 213–VIII, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24 грудня 2015 року № 911–VIII (призначення пенсії за вислугу років за умови досягнення працівником певного віку).
   ЦК Профспілки працівників освіти і науки України звернувся до Пенсійного Фонду України стосовно пенсії за вислугу років педагогічних працівників.

   Детальніше

 

Оформлення нового працівника: Держпраці нагадує алгоритм дій

polpon005  Прийняття на роботу працівника проводиться наступним чином:

  Детальніше

 

Підготовлено посібник для громад щодо формування спроможної освітньої мережі в ОТГ

polpon 004  У допомогу громадам експерти підготували методично-інформаційний посібник «Критерії формування спроможної освітньої мережі в ОТГ» .

  Детальніше

 

Закон України «Про фахову передвищу освіту» – набрав чинності

rada-zakon    9 серпня 2019 року набрав чинності Закон України «Про фахову передвищу освіту».

   Цей Закон визначає порядок, умови, форми та особливості здобуття фахової передвищої освіти та регулює суспільні відносини, що виникають у процесі реалізації конституційного права людини на освіту, прав та обов’язків фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у реалізації цього права, а також визначає компетенцію державних органів та органів місцевого самоврядування у сфері фахової передвищої освіти.

   Детальніше

 

З 1 січня 2020 року збільшиться відпустка вихователів

polpon002  Постановою Уряду від 10 липня 2019 року № 694, яка набере чинності з 1 січня 2020 року, внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 № 346 «Про затвердження Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам.
  Детальніше