Погода в Полтаві

Нарада профспілкового активу 08.09. 2022 року.

У онлайн – форматі відбулася нарада для профспілкового активу області.

Відкрив нараду Григорій Шумейко – голова обласної організації, який зауважив, що режим воєнного стану ускладнив виконання покладених на Профспілку завдань. У цих умовах особливої уваги потребують стан дотримання трудових прав працівників, питання соціального захисту педагогічних та науково – педагогічних працівників.
Детальніше

   «Завдання профспілкових організацій - не допустити незаконного обмеження прав працівників, забезпечувати громадський контроль за мінімальними гарантіями, як передбачає ст.14 Закону України 2136.» - сказав голова організації.
Наталія Скиба розповіла про особливості організації роботи педагогів в умовах сьогодення, про участь галузевої Профспілки у законотворчому процесі, про умови оплати праці, використання освітньої субвенції органами місцевого самоврядування і здійснення контролю за ними з боку організаційних ланок.
   Продовжила нараду Марина Олефіренко, яка ознайомила учасників із змінами у законодавстві в умовах воєнного стану. Це – особливості надання відпусток, зміна істотних умов праці і звільнення, колдоговірне регулювання.
   Про правильність використання коштів профспілкового бюджету, надання грошових виплат та цільової благодійної допомоги членам Профспілки розповіла Олена Члельова.
   У нараді взяла участь Ганна Галушка – заступник директора – начальник управління фінансування та кадрового забезпечення в галузі освіти департаменту освіти і науки, яка зупинилась на питаннях фінансування закладів освіти.
   Голови територіальних організацій Профспілки Ірина Зінченко та Ірина Джунь поділились досвідом роботи з соціальними партнерами по вирішенню питань соціального захисту працівників.
   Також відбулось засідання президії обласного комітету, прийнято відповідні постанови.