Погода в Полтаві

Пікетування Окружного адміністративного суду м. Києва 15 серпня 2018р.

 

piket2018-02

Зібравшись біля стін суду, представники  профспілок рішуче виступили проти свавілля, яке чиниться не лише з відома влади, а самою владою, коли грубо порушуються Конституція і закони України, зокрема право на власність.
Так, за розпорядженнями КМУ у спілчан намагаються відібрати будівлі профспілкових об'єднань на Закарпатті, Полтавщині, в Одеській, Чернівецькій, Івано-Франківській областях, у профспілок вилучають навчально-методичні центри у Полтаві, Чернігові, Хмельницькому. У розпорядження органів державної влади та місцевого самоврядування передаються заклади профоздоровниць, дитячо-юнацькі спортивні школи та учбово-спортивні бази, готелі і турбази, інші профспілкові об’єкти.

piket2018-03

Голова Полтавської обласної ради профспілок Леонід Вернигора, представник ФПУ у Верховної Раді України, народний депутат України Сергій Каплін, заступник Голови Федерації профспілок України Євген Драп'ятий, профспілкові активісти наголошували:  зазіхаючи на профспілкове майно влада нехтує правами мільйонів людей, трудівників, кому воно належить, наголошували учасники акції.
«Ми розраховуємо на справедливий суд, який має стати на сторону закону і захистити права профспілок!» - підкреслювали вони.

piket2018-04

Після нетривалого засідання суду було оголошено, що у зв’язку з тим, що учасникам судового процесу необхідно ознайомитись з наданими документами, які сьогодні надійшли від позивача, оголошено перерву у підготовчому засіданні до 10 вересня ц.р.

piket2018-05

«Ми отримали хоч і не велику, але чергову перемогу, - зазначив Леонід Вернигора, - Віримо, що і велика перемога буде за нами, за профспілками, за працівниками, людиною праці».

piket2018-06

Обласна організація Профспілки працівників освіти і науки взяла активну участь у акції протесту 15 серпня 2018р. з м. Полтави, В.Багачанського, Хорольського, Полтавського, Пирятинського,  Решетилівського районів, Полтавського політехнічного ліцею. 26 липня 2018р. відбулася перша акція на підтримку Полтавської обласної ради профспілок, в якій взяли участь педагогічні працівники з м. Горішні Плавні, Глобинського , Кременчуцького районів,  делегацію освітян очолював голова обкому Григорій Шумейко.

piket2018-07

piket2018-08