Пошук

Погода в Полтаві

Головна Новини Останні

Новини

Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників

Новини

money2Кабінетом Міністрів України оприлюднив постанову «Про підвищення оплати праці педагогічних  працівників», яку прийняв від 11 січня 2018 року.

 Детальніше

 

Відпустка для догляду за дитиною до 3-х років...

Новини

Відпустка для догляду за дитиною до 3-х років знов зараховується до страхового стажу при обчисленні лікарняних.
    19 листопада 2013 року Верховною Радою України прийнятий Закон України № 691-VII  "Про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/691-18).
Завдяки прийнятим змінам, період відпустки для догляду за дитиною до 3-х років знов будуть включати до страхового стажу при обчисленні лікарняних. До цього часу, відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування» від 08.07.10 № 2464-VІ, цей період до страхового стажу не зараховувався.
Зміни до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" набирають чинності з 14.12.13, отже, період відпустки для догляду за дитиною до 3-х років включається до страхового стажу, якщо працівник захворів після цього дня.
Слід також звернути увагу на те, що у прикінцевих положеннях прийнятого документа визначено, що «коли особа перебувала у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у період з 1 січня 2011 року до набрання чинності цим Законом, час відпустки зараховується до її страхового стажу».

 

Про норми тривалості робочого часу на 2014 рік

Новини

       Міністерство соціальної політики України визначило норми тривалості робочого часу на 2014 рік (лист Мінсоцполітики від 04.09.13 № 9884/0/14-13/13). Знов зазначено, що напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи персоналу, крім працівників, зазначених у ст. 51 КЗпП,  при 5-денному та при 6-денному робочому тижні, скорочується на 1 годину. У випадку якщо святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, вихідний переноситься на наступний день після святкового або неробочого.

Детальніше...

 

Молодим працівникам!

Новини

Молодим працівникам, залученим до роботи у сільській   місцевості, надаватимуть одноразову адресну допомогу.

    11 липня 2013 року Урядом затверджено Порядок надання одноразової адресної допомоги молодим працівникам, залученим до роботи в селах і селищах, та переліку професій (спеціальностей, напрямів підготовки), за якими надається така допомога  (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/587-2013-%D0%BF).  

Детальніше...

 

Зарахування до страхового стажу «декретної відпустки»

Новини

       14 травня 2013 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 231-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення та індексації пенсії" (http://kadrovik.ua/content/pro-vnesennya-zm-n-do-deyakikh-zakon-v-ukra-ni-shchodo-priznachennya-ta-ndeksats-pens-0), який набере чинності з 1 липня 2013 року.

Детальніше...

 
Більше статтей...